1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Welkom bij de Stichting Vrienden Speciale Kinderhulp. Leuk dat u ons gevonden heeft! Op deze website leest u over onze doelen, de organisatie en hoe wij werken.   
 
Het doel van de SVSK is kinderen in nood te helpen; wij richten ons met name op het voormalige oorlogsgebied in Kroatië. In dit gebied zijn veel maatschappelijke problemen zoals etnische tegenstellingen, werkloosheid en armoede...

Met de projecten die wij uitvoeren wordt iedere keer iets bijzonders bereikt. Scholen staan hierbij centraal: door ons op de kinderen te richten bereiken we hele gezinnen, wijken en dorpen. Tegenstellingen en spanningen verdwijnen als kinderen weer met elkaar kunnen spelen, ouders spreken elkaar weer aan, er wordt samengewerkt terwijl dat eerst vanwege het oorlogsverleden niet mogelijk was.

De SVSK speelt dus een belangrijke rol op het gebied van herstel van culturele en maatschappelijke waarden. Wij pretenderen niet dat Nederland hierin een gidsland is, maar zijn er van overtuigd dat de SVSK zomerkampen het wereldbeeld en de toekomstverwachtingen van kinderen uit deze gebieden in positieve zin beïnvloeden.  
 
Wij nodigen u via deze website uit verder kennis te maken met de SVSK. Als u na het lezen van deze informatie vragen of suggesties heeft kunt u reageren door een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Daarnaast vraag ik u vriendelijk - indien mogelijk - onze stichting financieel te ondersteunen. Om onze doelstellingen te bereiken hebben wij jaarlijks een budget van ca. € 28.000 nodig. Dit geld wordt voor 100% besteed aan het goede doel: onze bestuursleden (inclusief ik zelf) en onze vrijwilligers ontvangen geen salaris van de SVSK. 

Geeft u als particulier dan is het goed om te weten dat de SVSK een ANBI erkende instelling is; uw gift is in principe aftrekbaar voor de inkomstenbelasting.

Geeft u als ondernemer of onderneming dan kunnen wij misschien iets voor u terug doen in de vorm van reclame. Voorbeelden hiervan treft u in de rechter kantlijn van deze website aan; andere uitingen zijn uiteraard ook mogelijk.

Donaties: NL90 RABO 015 66 79 043 t.n.v. SVSK Honselersdijk

Langs deze weg willen wij de vele donateurs, vrijwilligers en sponsors die het initiatief van de SVSK een warm hart toedragen bedanken voor hun bijdrage. Dankzij uw hulp kunnen wij kinderen in nood helpen!

 

De voorzitter, Ton van Bree.